Zahradni-osvetleni banner

Nové zahradní osvětlení

Věděli jste, že se během 3 let přestanou prodávat klasické žárovky z ekologických důvodů? Vyberte si proto již dnes z nových LED světel nebo se rozhodněte pro zahradní osvětlení s úsporkami. Ušetříte energii a svítivost bude ještě větší!

Elektroinstalace je pro zahradní osvětlení velmi důležitá

Nejdůležitější věcí pro zahradní osvětlení je elektroinstalace. Elektroinstalaci, a tedy i vývody na světlo, by měla mít jak malá zahrada úřadového domku, tak zahrada velká.

zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení je nepostradatelné nejen pro optický efekt, nýbrž a především pro bezpečnou chůzi po zahradních cestách a schodech. Na osvětlení terasy, cest a schodišť bychom měli pamatovat již při stavbě nebo přestavbě zahrady.

S odborně zapojenými kabely a venkovními zásuvkami si později na předzahrádce, na terase, u jezírka a v dalších exponovaných částech zahrady můžeme zřídit zdroje světla a pochopitelně používat i elektrické zahradní přístroje.

Jakými základními pravidly se řídíme při instalaci zahradního osvětlení?

  • Světla by měla být konstruována tak, aby se do nich nedostal hmyz a aby se v případě potřeby dala snadno čistit
  • Zahradní světla a reflektory rozmisťujeme vždy tak, aby pozorovatel nikdy nemusel hledět přímo do zdroje světla, které by jej oslňovalo
  • Také dbáme na to, abychom prudkým světlem neobtěžovali sousedy - může býti spekulativní :-)
  • K osvětlení teras a odpočinkových koutů je vhodnější mírné, tlumené světlo, než světlo jasné, zářivé
  • Příjemné bude světlo s reostatovým regulátorem jasu

Proč vlastně pořizovat zahradní osvětlení

Je mnoho důvodů proč se rozhodnout k nákupu zahradního osvětlení. Měli bychom však vědět, že zahradní osvětlení je příjemné zpestření naší zahrady a že by se mělo stát jen takovou třešničkou na dortu.

V případě že máte chuť zahradní osvětlení naplánovat předem a s rozmyslem, může se zahradní osvětlení stát nejvýraznějším architektonickým prvkem vaší zahrady. Jak s tím naložíte je již zcela na vás.

Nabízíme vám mnoho druhů zahradních svítidel, které zcela nepochybně promění vaši zahradu.

Vánoční osvětlení

Toužíte mít na Vánoce nasvícenou zahradu či dům? Není nic jednoduššího než si vybrat ze široké škály venkovního vánočního osvětlení. Mezi nejoblíbenější vánoční světelné dekorace patří světelné řetězy, ať už jako vánoční osvětlení na stromy nebo k osvětlení terasy či vchodu do domu, nebo vánoční světelné krápníky, které nádherně olemují střechu domu, ozdobí fasádu či římsy.

Neodmyslitelnou součástí vánoční výzdoby je i vánoční osvětlení do oken, které dotvoří celkovou atmosféru. Nejpoužívanějšími motivy jsou hvězdy, srdce nebo andělé, ale Vaší fantazii se meze nekladou.

Trendem dnešní doby je použití LED technologie, která je maximálně úsporná, bezpečná a šetrná k životnímu prostředí. Nejen v oblasti vánočního osvětlení se proto ustupuje od používání klasických žárovek a do popředí se dostávají produkty s LED žárovkami. LED žárovky jsou maximálně bezpečné, na omak studené a vyznačují se velkou svítivostí.

LED venkovní vánoční osvětlení můžete nechat na své zahradě po celý rok a využít tak jedinečný světelný efekt i při jiných příležitostech, například zahradních party či narozeninových oslavách.

Copyright ©2012 Zahradní-osvětlení.cz - vše o zahradním osvětlení na jednom místě

Hledáte svítidla do bytu? Nebo snad chcete jen svítidla s maximální zárukou od ověřeného prodejce Elektro-Osvětlení.cz? Pokud zařizujete koupelnu, podívejte se na koupelnová svítidla. Pro kuchyň jsou pro vás připravena kuchyňská svítidla. Možná jste si nevybrali z venkovního osvětlení, pak zkuste venkovní svítidla. Do vašeho obýváku se budou hodit stolní lampy. Milovníci vychytávek se zamilují do Livingcolors nebo se rádi podívají na LED světla. Maminky si pro děti vyberou bezpečná dětská svítidla. Pokud budete chtít ušetřit vybírejte svítidla na shopu Levná-Svítidla.cz.