Zahradni-osvetleni banner

Nové zahradní osvětlení

Věděli jste, že se během 3 let přestanou prodávat klasické žárovky z ekologických důvodů? Vyberte si proto již dnes z nových LED světel nebo se rozhodněte pro zahradní osvětlení s úsporkami. Ušetříte energii a svítivost bude ještě větší!

LED svítidla

LED svítidla spotřebují méně než 0.1 wattů pro jejich chod, výkonnější než fluorescenční žárovky (CFL), a mají životnost blížící se k 100,000 hodinám (pro porovnání – standartní žárovka vydrží pouze okolo 1,000 hodin).

LED žárovky nemají problém se svícením v jákekoli barvě okem viditelného spektra, takže můžete LED žárovky vyměnit a lehce přizpůsobit vašim potřebám pro vytvoření unikátního osvětlení.

LED světla jsou vyrobeny z netoxických a kompletně recyklovatelných materiálů, takže jsou nejen energicky výhodné, ale i šetrné k životnímu prostředí. A protože LED žárovky nevyzařují žádné ničivé UV záření, jsou mnohem bezpečnější volbou pro osvětlení obrázků i obrazů.

odborník zahradní osvětlení

LED svítidla
LED svítidla
LED svítidla
LED svítidla
LED svítidla
LED svítidla

Copyright ©2012 Zahradní-osvětlení.cz - vše o zahradním osvětlení na jednom místě

Hledáte svítidla do bytu? Nebo snad chcete jen svítidla s maximální zárukou od ověřeného prodejce Elektro-Osvětlení.cz? Pokud zařizujete koupelnu, podívejte se na koupelnová svítidla. Pro kuchyň jsou pro vás připravena kuchyňská svítidla. Možná jste si nevybrali z venkovního osvětlení, pak zkuste venkovní svítidla. Do vašeho obýváku se budou hodit stolní lampy. Milovníci vychytávek se zamilují do Livingcolors nebo se rádi podívají na LED světla. Maminky si pro děti vyberou bezpečná dětská svítidla. Pokud budete chtít ušetřit vybírejte svítidla na shopu Levná-Svítidla.cz.